Panele winylowe, montowane na click MultiContract - Kolekcja SPC Luxor MS-003
Panele winylowe, montowane na click MultiContract - Kolekcja SPC Luxor MS-003

Panele winylowe SPC Luxor to wysokiej jakości system podłogowy dedykowany do zastosowań w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. Panele charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi m.in.:

  • wysoką klasą ścieralności, dzięki czemu podłoga nie ściera się nawet przy intensywnym użytkowaniu,
  • dużą stabilnością wymiarową umożliwiającą estetyczne ułożenie paneli na podłodze,
  • wysoką odpornością na uszkodzenia wynikające z użytkowania krzeseł na rolkach oraz szafek na kółkach,
  • wysoką giętkością, która zapobiega pękaniu i odpryskiwaniu paneli, co przekłada się na podwyższoną żywotność systemu podłogowego.

http://www.panelelvt.pl/pl/c/SPC-Luxor-MS-003/576

Panele winylowe, klejone Designflooring - Kolekcja Van Gogh VGW81T Country Oak
Panele winylowe, klejone Designflooring - Kolekcja Van Gogh VGW81T Country Oak

Model Country Oak z linii podłóg o wzorach drewna Van Gogh daje Ci autentyczny, rustykalny wygląd nieobrobionego drewna bez praktycznych trudności związanych z woskowaniem, piaskowaniem i porowatością naturalnej, nieobrabianej dębiny. Delikatne, chłodne brązy w połączeniu z wiernie odtworzonym rysunkiem słojów tworzą atrakcyjny, tradycyjny wygląd.

http://www.panelelvt.pl/pl/c/Van-Gogh-VGW81T-Country-Oak/256

Panele winylowe, montowane na click VinylTechLab - Kolekcja Dawn2Dusk Dąb Honey
Panele winylowe, montowane na click VinylTechLab - Kolekcja Dawn2Dusk Dąb Honey

Podłogi winylowe z kolekcji Dawn 2 Dusk oferują klientom delikatne i minimalistyczne dębowe dekory w subtelnych kolorach. Panele do złudzenia przypominają naturalne drewno. Charakteryzują się łatwym montażem w systemie zamków na click, nazywanym też montażem pływającym. To wszystko w celu zapewnienia wysokiego komfortu wnętrza.

Warstwa ścieralna pozwala na montaż w dowolnym pomieszczeniu domowym oraz komercyjnym takim jak korytarz, biuro czy pokój hotelowy. Warstwowa konstrukcja skutecznie niweluje niewielkie nierówności podłoża, a podkład z pianki dobrze izoluje hałas.

http://www.panelelvt.pl/pl/c/Dawn-2-Dusk-Dab-Honey/433

Panele winylowe, klejone MultiContract - Kolekcja Venossa MV-008
Panele winylowe, klejone MultiContract - Kolekcja Venossa MV-008

Jednym z ważniejszych elementów każdego wnętrza jest oczywiście podłoga. Nie trzeba nikogo przekonywać, że jest to najbardziej eksploatowana część budynku. Powinna ona być nie tylko wytrzymała, ale również dobrze zaaranżowana. Podczas wyboru podłogi warto także zwrócić uwagę na nowoczesne technologie, które stosowane są w domach i mieszkaniach (np. ogrzewanie montowane w podłodze). W takim wypadku konieczny jest wybór podłogi na ogrzewanie podłogowe – może być to np. podłoga LVT.

http://www.panelelvt.pl/pl/c/Venossa-MV-008/374

Panele winylowe podłogowe SPC z podkładem IXPE - Bestlaminate Livanti Dąb Szlachetny
Panele winylowe podłogowe SPC z podkładem IXPE - Bestlaminate Livanti Dąb Szlachetny

Panele podłogowe SPC to nowość wśród podłóg winylowych. Są to wzmocnione panele nowej generacji, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Posiadają sztywny rdzeń. Kolor dębu antycznego doskonale sprawdzi się w różnych typach pomieszczeń, od tradycyjnych do nowoczesnych.  

Panele z naszej oferty są wodoodporne i niezwykłe łatwe w montażu. Dodatkowym atutem jest możliwość wymiany 1 panela w razie uszkodzenia, bez potrzeby demontowania całej podłogi. Wszystkie panele SPC można montować na ogrzewaniu podłogowym. Panele są zintegrowane z pianką IXPE. Serdecznie polecamy panele winylowe i zapraszamy do zakupu.

http://www.panelelvt.pl/pl/c/Panele-winylowe-podlogowe-SPC-z-podkladem-IXPE-Bestlaminate-Livanti-Dab-Szlachetny/411

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl