Formy płatności

Dokonując zakupów w naszym sklepie, mogą Państwo wybrać w danej chwili najdogodniejszą dla siebie formę płatności. Zapłaty można dokonać w momencie składania zamówienia poprzez przelew bankowy na nasze konto lub poprzez płatności online. Poniżej zamieszczamy specyfikę różnych metod płatności dostępnych w sklepie - Sklep internetowy z podłogami winylowymi. Designflooring. VinylTechLab. MultiContract. Project Floors. Gerflor. Tajima. Global Wood. BestLaminate. Forbo.

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane do przelewu:
GOSER-BWM Sp. z o.o.; Opole, ul. Kaszubska 3
Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Oddział w Opolu
22 1930 1028 2240 0246 9043 0001

Płatność elektroniczna

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności elektronicznych BlueMedia, dzięki któremu zapłacisz:

  • szybkim przelewem elektronicznym
  • kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic lub Maestro.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
Uwaga: Jeśli płacisz online, dane tej firmy pojawią się w szczegółach przelewu lub na wyciągu z karty jako dane odbiorcy płatności. Warunkiem w przypadku płatności kartą jest aktywowanie płatności internetowych w swoim banku.

Czas realizacji zamówienia w przypadku płatności kartą - realizowany jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji, a w przypadku płatności na konto - od dnia uznania w koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Formy zwrotu środków

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
Zwroty będą realizowane wg informacji ujętych w formularzu zwrotu towaru opisanych przez klienta.

Metody płatności @BlueMedia


Jako nasz Klient możesz liczyć na nasze wsparcie:

telefoniczne +48.605762622 | marketing@goser.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl