Czas i koszty dostawy

Zamówienia realizowane w sklepie Panele LVT - Penele winylowe na każdą kieszeń – traktujemy jako wstępną umowę zakupu. Po potwierdzeniu dostępności towaru u producenta lub w naszym magazynie – dopiero wtedy wysyłamy do Państwa potwierdzenie zakupu wraz z fakturą proforma z możliwością jej opłacenia.

Staramy się, aby oferowany w sklepie towar, był zawsze aktualny.


Prosimy, aby dane podane w formularzu zamówienia były poprawne – włącznie z numerem telefonu, a adres dostawy zgodny z miejscem docelowym.

W przypadku, kiedy dane w zamówieniu będą niepełne – poprosimy Państwa o ich uzupełnienie lub zamówienie zostanie anulowane.


W naszym sklepie przy każdym produkcie podany jest czas oczekiwania na wysłanie zamówienia. Proszę przyjąć, że ten okres jest liczony od chwili zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym podanym na fakturze proforma lub po potwierdzeniu płatności online, jeśli jest taka dostępna.

W każdym przypadku o dokładnej dacie transportu będziemy informować Państwa w wiadomościach e-mail lub telefonicznie.


Preferujemy wysyłkę towaru firmą kurierską, a ceny dostaw są widoczne na stronach produktów. Końcowa kwota dostawy jest widoczna w karcie koszyka przy finalizacji zamówienia.


Płatność musi obejmować wszystkie zamówione produkty i koszty wysyłki. W przypadku częściowej płatności otrzymacie Państwo stosowny monit o dopłatę lub zamówienie nie zostanie zrealizowane a cząstkowa płatność zostanie zwrócona na konto klienta. Zamówienia nieopłacone w ciągu 10 dni od wysłania faktury proforma, zostaną automatycznie anulowane przez nasz sklep.


Nasze towary sprzedajemy na terenie Polski. Jednak jest również możliwość indywidualnego rozpatrzenia Państwa potrzeb po kontakcie elektronicznym [email protected] lub w rozmowie telefonicznej 605 762 622.


 

Działamy tak, aby zapewnić Państwu pełną gwarancję realizacji zamówienia i dostawę.

Życzymy udanego użytkowania towaru zakupionego w naszym sklepie.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń 605 762 622
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl